+46 8 695 09 00
info@forecom.se

Kontakta oss

Professionell IT för mötesrum

Vi arbetar lika mycket medanvändarbeteenden som med den tekniska strukturen när vi hjälper våra kunder att lyckas.

Forecom FCE AB

Address:

Medevigatan 5, 113 61 Stockholm

Ring oss:

08-695 09 00

Följ oss
Vill du veta mer?

Kontakta oss

Professionell IT för mötesrum
Vi träffar gärna dig för att prata om era visioner och utmaningar, stora som små.
Hör av er på 08-695 09 00 eller fyll i formuläret nedan så hör vi av oss.

Vi är Forecom

Robert Hedman

Grundare och VD

robert.hedman@forecom.se

070-812 85 97

Gustav Franck

Försäljningschef / Utbildningsansvarig

gustav.franck@forecom.se

070-880 23 51

Per Holm

Teknisk Chef

per.holm@forecom.se

070-421 07 81

Johan Pihl

Servicechef

johan.pihl@forecom.se

070-885 20 56

Andy Peat

Tekniker

andy.peat@forecom.se

070-881 94 11

Asal K. Fard

Säljare , Konferensteknik

asal.fard@forecom.se

070-818 94 81

Ola Göthe

Säljare / Projektledare, Konferensteknik

ola.gothe@forecom.se

070-612 98 66

Är detta du?

Vi söker alltid nya talanger
Skcika en ansökan med CV

info@forecom.se